Usadvgreencard – Green Card Danışmanlığı

Anasayfa > Green Card Avantajları

Green Card sahibi bir kişinin eşi ve 21 yaşın altındaki tüm bekâr çoçukları da ABD’de ömür boyu oturma ve çalışma hakkına sahip olur.

Green Card sahibi olan kişi, ABD’de seçme seçilme hakkı hariç diğer tüm haklara sahip olur. Green Card sahiplerinin ABD’de kendi şirketlerini kurma hakkı vardır. Green Card sahipleri, devlet ve özel okullardan burs alarak yada indirimli olarak eğitimlerine devam edebilir. Green Card sahibi öğrencilerin, Amerikan okullarında indirimli öğrenim görme ve hükümetin sağladığı burs ve kredilerden yararlanma şansları vardır.

Green Card sahiplerinin Amerikan sürücü belgesi almaya ve Amerika’ya bağlı eyaletlere yolculuk etmeye hakkı vardır. Hayatınızdan sıkıldınız, farklı yerler görmek farklı insanlarla tanışmak, farklı kültürler mi keşfetmek istiyorsunuz?

Hayatınızdan sıkıldınız, farklı yerler görmek farklı insanlarla tanışmak, farklı kültürler mi keşfetmek istiyorsunuz?
Daha iyi çalışma koşullarında, daha iyi maaşla, daha üstün hayat standartlarına sahip olmak istemez misiniz? Çocuğunuzun daha iyi bir eğitim görmesi ve daha iyi bir hayat yaşamasını mı istiyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz. Tüm bunları size sunacak olan usadvgreencard.com